Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Meblowapaczka.pl to rodzinny sklep internetowy z meblami. 

Tworzą go ludzie pełni pasji wspierani wieloletnim doświadczeniem zaufanych dostawców. W swojej pracy stawiamy na ekologię i produkty przyjazne środowisku naturalnemu, dlatego znajdziesz u nas między innymi meble o niskiej zawartości formaldehydu produkowane na bazie surowców pochodzących z legalnych źródeł, a także z wykorzystaniem recyklingu. 

Naszym celem jest dostarczenie Wam jak najlepszych jakościowo i bezpiecznych produktów. Misją Meblowapaczka.pl jest popularyzowanie prokonsumenckich postaw i świadomych wyborów. Nasza oferta składa się z produktów skierowanych do bardzo wymagających odbiorców, którym nieobce są wartości związane z ładem ekologicznym i filozofią “zero waste - zero odpadów”. Chcemy uświadamiać, jak ważne jest pochodzenie surowców, poszanowanie przyrody i zasobów naturalnych oraz odpowiedzialność konsumencka. 

Meblowapaczka.pl to przyjazny sklep internetowy z praktycznymi, nowoczesnymi i bezpiecznymi meblami. Pracujemy tylko ze sprawdzonymi, cieszącymi się doskonałą renomą dostawcami, którzy posiadają niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające jakość ich produktów. Wszystkie produkty dostępne są na magazynie, dzięki czemu gwarantujemy szybką dostawę.

 

 

Meblowapaczka.pl - jeden klik od Ciebie!

 

 

pixelpixel