Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Zasady dotyczące zwrotów


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Nasz sklep udziela możliwość złożenia odstąpienia od umowy w terminie 15 dni od daty otrzymania towaru.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.

Sprzedający może jednak wstrzymać się ze zwrotem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Koszt odesłania towaru jest pokrywany przez kupującego.

Zgłoszenie odstąpienie od umowy

Zgłoszenie odstąpienia od umowy można dokonać poprzez panel swojego konta(w przypadku kiedy przy zakupie zostało zarejestrowane konto w naszym sklepie), bądź poprzez podanie numeru zamówienia oraz adresu email w zakładce "Chcę zwrócić towar" na naszej stronie.(Link do strony poniżej)

https://www.meblowapaczka.pl/pl/returns-open.html

Formularz generuje się automatycznie po wypełnieniu wszystkich danych. Po jego wydrukowaniu prosimy o przesłanie go razem ze zwracanym towarem.

W przypadku braku możliwości zgłoszenia zwrotu poprzez panel sklepu, prosimy o kontakt na mail: sklep@meblowapaczka.pl bądź telefonicznie na numer +48534959397.

Przygotowanie towaru do zwrotu

Towar należy solidnie przygotować do wysyłki, zabezpieczyć go wewnątrz przed przesuwaniem, najlepiej owinąć go taśmą lub stretchem, - od zewnątrz zabezpieczyć, tak aby nic nie mogło dostać się do środka.


Dane do wysyłki:

Meblowapaczka.pl Patryk Drożdż

Przemysłowa 69/6,

39-300 Mielec (POLSKA)

pixelpixel